Meist

Meist

Tammasport ees ai alguse 1995. aastal, kui endine tippkorvpallur Aleksei Tammiste naases Soomest kodumaale ning tekkis idee jätkata Soome koostööpartneriga tööd Eestis, müües spordiinventari- ja vahendeid. Kuna Aleksei Tammiste nimi oli tol ajal teada igale spordihuvilisele, siis spordivahendite müük läks käima hoogsalt.

Aleksei Tammiste

Ettevõte alustas tööd kutsekooli ruumides ning tänu Soomes olevale koostööpartnerile ei olnud suurt ladu vaja, sest kauba sai kiiresti Helsingist Tallinnasse transportida. Samamoodi toimib laosüsteem ka tänapäeval ehk kogu tellitav kaup saadetakse Helsingi pealaost Tallinnasse.

Tammasport.ee suurimaks eeliseks on kergejõustikuvahendid, mida keegi teine nii suures ulatuses ei müü. Nende hulka kuuluvad näiteks kettad, vasarad, kuulid ja muud kergejõustikuga seotud vahendid. Samuti on üheks peamiseks plussiks Tammasport.ee’l kvaliteetne kaup, mida saadakse otse Soomest suurtelt tootjatelt.

Tammasport.ee käest saab kvaliteetset, hea hinna ja kiire tarneajaga spordikaupa nii harrastajatele kui ka professionaalidele.